Stavebniny Garbiar | Tvrdošín, Námestovo, Trstená, Liesek, Habovka

Nobasil - Knauf Insulation

široké spektrum výrobkov zo sklených a kamenných minerálnych vlákien. Primárne majú minerálne vláknité výrobky Knauf Insulation tepelne technické vlastnosti. Výrazným spôsobom odstraňujú tepelné straty objektov a predovšetkým prispievajú kvýznamnému zníženiu energetickej náročnosti objektov. Ďalej sú ich prednosťou požiarne technické vlastnosti, ktoré dávajú materiálu vyššiu odolnosť voči ohňu. V neposlednom rade majú vynikajúce akustické vlastnosti , ktoré stabilne vedú k citeľnému zníženiu hlučnosti a zvyšujú tak akustickú pohodu vo vnútri objektu.

Katalóg

www.nobasil.sk

Isover

výrobky zo sklenej a čadičovej vlny, extrudovaného polystyrénu Styrodur C a tiež izolácie z expandovaného polystyrénu EPS. Okrem tradičných výrobkov určených na izoláciu fasád, šikmých a plochých striech, podláh, stropov, stien, podhľadov a potrubných rozvodov nájdete v ponuke ISOVERu tiež unikátne fólie ISOVER Vario s premenlivým difúznym odporom, lepiace a tesniace pásky, tmely a pod.

Katalóg

www.isover.sk

Polyform

tepelné a zvukové izolácie z expandovaného polystyrénu (EPS) a extudovaného polystyrénu (XPS)

Katalóg

www.polyform.sk

Austrotherm

špecialista na vysokokvalitnú tepelnú a zvukovú izoláciu zameranú na budúcnosť. Ako dcérska firma známeho a jediného rakúskeho výrobcu tepelnoizolačných materiálov EPS a XPS, fasádnych profilov a výrobkov pre dobudovanie interiérov si zakladá na konzekventnom posudzovaní kvality a inovácií. 

Katalóg

www.austrotherm.sk

Styrcon

je zmes polystyrénového granulátu a cementu, ktorá sa po zamiešaní lisuje do dosiek o konštantných rozmeroch 0,90 x 0,45 m a variabilnej hrúbke od 30 do 90 mm. Vytvára sa tak tepelnoizolačná hmota s malou objemovou hmotnosťou, kde povrch granúl polystyrénu obaľuje cementová škrupina, ktorá dokáe prenášať zaťaženie a dodáva materiálu pevnosť.

www.styrcon.sk

 

Cetris

cementotriesková doska mimoriadnych vlastností, určená pre podlahové systémy, podkrovia, strešné nadstavby, odvetrané fasády, podhľady ......

Katalóg

Drevocementové dosky Op-tim

Drevocementové dosky. Cenník

Odkaz na výrobcu : www.op-tim.sk

Omfa

Doplnky

Odkaz na výrobcu :www.omfa.sk

URSA

Extrudovaný polystyrén URSA XPS.

Odkaz na výrobcu : www.ursa.sk

Napíšte nám:

v prípade záujmu o bližšie informácie nám môžete napísať, odpovieme Vám v čo najkratšom možnom čase.
* odpíšte overovací kód 5fs7:
© Copyright 2003-2008 GARBIAR | webstránky NEONUS
Webhosting firmhosting.eu